DriveSmart™ 76

ZJEDNODUŠTE SI JAZDU

Či už ide o rodinnú dovolenku, víkendový výlet alebo každodenné dochádzanie do práce, 7″ satelitná navigácia Garmin DriveSmart™ 76
prináša novú úroveň slobody, pohodlia a pokoja na cestách.

ikony DriveSmart 76

Vitajte
v inteligentnejšej jazde.

ĽAHKO ČITATEĽNÝ DISPLEJ
ĽAHKO ČITATEĽNÝ DISPLEJ

Táto 7″ satelitná navigácia s jasným dotykovým displejom s vysokým rozlíšením od okraja k okraju vám umožní ľahko vidieť dôležité informácie a detaily mapy na prvý pohľad.

HLASOVÝ ASISTENT
HLASOVÝ ASISTENT

Potrebujete poradiť? Stačí povedať slovo. Garmin DriveSmart reaguje na vaše vyslovené požiadavky a potom naviguje, kam potrebujete ísť. (funkcia nepodporuje slovenský jazyk)

HANDS-FREE TELEFONOVANIE
HANDS-FREE TELEFONOVANIE

Vstavaná bezdrôtová technológia Bluetooth® vám umožňuje synchronizovať kompatibilný smartfón so zariadením Garmin DriveSmart, takže môžete telefonovať bez toho, aby ste museli spustiť ruky z volantu.

ŽIVÁ DOPRAVA A POČASIE
ŽIVÁ DOPRAVA A POČASIE

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom (s rozhraním Bluetooth a GPS) s aplikáciou Garmin Drive™ môžete predchádzať meškaniam a nájsť obchádzky, ktoré ušetria čas. Zobrazte si tiež predpoveď počasia, aktuálne podmienky a animovaný radar.

AKTUÁLNE CENY PALÍV
AKTUÁLNE CENY PALÍV

Prepojte sa s aplikáciou Garmin Drive™ a získajte aktualizácie cien paliva na trase v reálnom čase. 

INTELIGENTNÉ OZNÁMENIA
INTELIGENTNÉ OZNÁMENIA

Po spárovaní s aplikáciou Garmin Drive sa textové správy a iné oznámenia z telefónu zobrazujú priamo na obrazovke satelitnej navigácie.

BEZDRÔTOVÉ AKTUALIZÁCIE
BEZDRÔTOVÉ AKTUALIZÁCIE

Vstavané pripojenie Wi-Fi® uľahčuje aktualizáciu máp a softvéru bez použitia počítača. Na obrazovke sa zobrazujú upozornenia na dostupnosť nových aktualizácií.

Stačí sa pozerať
pred seba
a riadiť.

NAVIGOVANIE V ENVIRONMENTÁLNEJ ZÓNE
NAVIGOVANIE V ENVIRONMENTÁLNEJ ZÓNE

Získajte pokyny a upozornenia o environmentálnych zónach na vašej trase.

UPOZORNENIA PRE VODIČA
UPOZORNENIA PRE VODIČA

Na podporu bezpečnejšej jazdy a zvýšenia ostražitosti vás upozornenia vodiča varujú na blížiace sa ostré zákruty, zmeny rýchlosti, železničné priecestia a ďalšie. Upozornenia na bezpečnostné kamery nie sú k dispozícii vo všetkých regiónoch.

TRIPADVISOR
TRIPADVISOR

Pozrite si hodnotenia cestovateľov Tripadvisor pre hotely, reštaurácie a zaujímavosti na vašej trase alebo v blízkosti vašej destinácie.

VYHĽADÁVANIE MIEST PODĽA NÁZVU
VYHĽADÁVANIE MIEST PODĽA NÁZVU

Predinštalované údaje Foursquare® uľahčujú vyhľadávanie nových obchodov, reštaurácií a miliónov ďalších obľúbených miest.

FUNKCIA GARMIN REAL DIRECTIONS™
FUNKCIA GARMIN REAL DIRECTIONS™

Ľahko zrozumiteľné hovorené pokyny odbočka za odbočkou vás povedú ako kamarát pomocou názvov ulíc, obchodov a rozpoznateľných orientačných bodov. (funkcia nepodporuje slovenský jazyk)

SPÝTAJTE SA ALEXY.
SPÝTAJTE SA ALEXY

Vďaka zabudovanej Alexe môžete požiadať o prehrávanie hudby, počúvanie audiokníh, počúvanie správ a mnoho ďalšieho - a pritom mať ruky na volante a očami sledovať cestu. (funkcia dostupná len pre DriveSmart 86)

FUNKCIA "PRED VAMI"
FUNKCIA "PRED VAMI"

Užitočná funkcia "PRED VAMI" zobrazuje blížiace sa zastávky na jedlo, palivo a iné míľniky - napríklad blížiace sa mestá - na trase.

MAPOVÉ POKRYTIE
MAPOVÉ POKRYTIE

Jazdite s istotou vďaka najnovším aktualizáciám máp a predinštalovanými mapami Európy.

EXTRA USB PRIPOJENIE
EXTRA USB PRIPOJENIE

Duálna nabíjačka USB, ktorá je súčasťou satelitnej navigácie Garmin DriveSmart 86, poskytuje ďalší port na nabíjanie telefónov, tabletov alebo inej elektroniky vo vašom vozidle. (len ako súčasť balenia modelu 86)

VIDÍTE ZA SVOJE VOZIDLO
VIDÍTE ZA SVOJE VOZIDLO

Po prepojení tejto navigácie s kompatibilnou cúvacou kamerou Garmin (predáva sa samostatne) môžete ľahko vidieť vozidlá, chodcov a iné prekážky za vozidlom.

Prepojte zariadenia
pre lepšiu jazdu pomocou
aplikácie Garmin Drive™.

Garmin PowerSwitch™
Kúpte si kameru Garmin Dash Cam™, ktorá zaznamená dôkaz očitého svedka.
BC™ 40
Pozrite sa, čo sa nachádza za vaším vozidlom, pomocou parkovacej kamery Garmin.

© Copyright 2021, Garmin Authorised Distributor.