DriveCam™ 76

UŽÍVAJTE SI BEZPEČNEJŠIU JAZDU

Či už ide o rodinnú dovolenku alebo každodenné dochádzanie do práce, GPS navigácia Garmin DriveCam™ 76 so 7″ displejom prináša na vaše cesty novú úroveň slobody, pohodlia a bezpečnosti. Integrovaná záznamová kamera nepretržite nahráva a automaticky ukladá videozáznamy, keď sa zistí nehoda.  Funguje ako očitý svedok za volantom. Hlasové ovládanie a praktické navigačné funkcie uľahčujú cestu do cieľa.

ikony DriveCam76

Videozáznam
každej jazdy

INTEGROVANÁ PALUBNÁ KAMERA
INTEGROVANÁ PALUBNÁ KAMERA

Integrovaná kamera nepretržite zaznamenáva video v rozlíšení HD 1080p so 140-stupňovým uhlom záberu a v prípade nehody automaticky uloží záznam. Údaje GPS ukazujú, kedy a kde sa incident stal. Vďaka predinštalovanej pamäťovej karte je navigačný systém okamžite pripravený na použitie.

ÚLOŽISKO VIDEÍ
ÚLOŽISKO VIDEÍ

Uložené videá sa automaticky bezpečne ukladajú do online úložiska a môžete k nim pristupovať pomocou aplikácie Garmin Drive™ v kompatibilnom telefóne. S aktívnym pripojením Wi-Fi® môžete zdieľať videozáznamy s ostatnými - stačí poslať odkaz a heslo.

VAROVANIE PRED ČELNOU ZRÁŽKOU
VAROVANIE PRED ČELNOU ZRÁŽKOU

Funkcia varovania pred čelnou kolíziou vás upozorní, ak idete príliš tesne za vozidlom pred vami, čím prispieva k väčšej bezpečnosti jazdy. Za určitých podmienok nemusí funkcia varovania fungovať správne.

UPOZORNENIE NA VYBOČENIE Z JAZDNÉHO PRUHU
UPOZORNENIE NA VYBOČENIE Z JAZDNÉHO PRUHU

Dávajte pozor, ak vybočujete z cesty alebo vchádzate do protismeru. Za určitých podmienok nemusí funkcia varovania fungovať správne.

PREDPLATNÉ VAULT
PREDPLATNÉ VAULT

Všetky uložené videoklipy z kamery sa automaticky ukladajú do online úložiska Vault na 24 hodín od zaznamenania. Spoločnosť Garmin ponúka aj predplatné s predĺženým časom ukladania. Ďalšie informácie.

Množstvo
užitočných funkcií

PREHĽADNÝ DISPLEJ
PREHĽADNÝ DISPLEJ

Na 7″ displeji s vysokým rozlíšením sa jasne zobrazujú dôležité informácie a detaily v mapách.

GARMIN HLASOVÝ ASISTENT
GARMIN HLASOVÝ ASISTENT

Potrebujete sa navigovať? Stačí povedať. Navigácia Garmin DriveCam reaguje na hlasové pokyny a navedie vás tam, kam potrebujete. (Hlasový asistent je k dispozícii len v angličtine, nemčine, taliančine, španielčine, dánčine, švédčine a holandčine). 

FUNKCE HANDSFREE
FUNKCE HANDSFREE

Vstavaná bezdrôtová technológia BLUETOOTH® umožňuje synchronizovať navigáciu s kompatibilným telefónom, takže môžete telefonovať bez toho, aby ste museli spustiť ruky z volantu.

INFORMÁCIE O DOPRAVE A POČASÍ
INFORMÁCIE O DOPRAVE A POČASÍ

Po prepojení navigácie s kompatibilným telefónom (s funkciou BLUETOOTH a GPS) a spustení aplikácie Garmin Drive sa môžete vyhnúť dopravným zápcham a nájsť alternatívne trasy, aby ste ušetrili čas vďaka aktuálnym dopravným informáciám. Môžete si tiež prezerať predpovede počasia, aktuálne podmienky, animovaný radar a upozornenia na blížiacu sa búrku.

AKTUÁLNE CENY PALÍV
AKTUÁLNE CENY PALÍV

Pomocou aplikácie Garmin Drive™ môžete získať aj informácie o aktuálnych cenách paliva na trase v reálnom čase (dostupné vo vybraných oblastiach).

SMART NOTIFIKÁCIE
SMART NOTIFIKÁCIE

Po spárovaní s aplikáciou Garmin Drive môžete zobrazovať textové správy a iné oznámenia z telefónu priamo na obrazovke navigácie. 

JEDNODUCHÉ AKTUALIZÁCIE
JEDNODUCHÉ AKTUALIZÁCIE

Vďaka pripojeniu Wi-Fi môžete ľahko aktualizovať mapy a softvér navigačného systému bez počítača. Keď je k dispozícii nová aktualizácia, zobrazí sa oznámenie. 

Vždy v obraze

UPOZORNENIE PRE VODIČA
UPOZORNENIE PRE VODIČA

Upozorní na ostré zákruty, obmedzenia rýchlosti, železničné priecestia a iné nebezpečné oblasti. Poskytuje tiež upozornenia na svetelné a rýchlostné radary (dostupné pre vybrané oblasti). 

CESTOVNÉ INFORMÁCIE
CESTOVNÉ INFORMÁCIE

Pozrite si recenzie cestujúcich na TripAdvisor na hotely, reštaurácie alebo rôzne atrakcie na vašej trase alebo v blízkosti cieľa. Body záujmu Foursquare® navyše uľahčujú vyhľadávanie nových obchodov, reštaurácií a miliónov ďalších obľúbených miest. 

PODROBNÉ PLÁNOVANIE TRASY
PODROBNÉ PLÁNOVANIE TRASY

Získajte pokyny a upozornenia o zónach s nízkymi emisiami na vašej trase.

SLEDUJTE, ČO JE PRED VAMI
SLEDUJTE, ČO JE PRED VAMI

Zobrazí vám blížiace sa odpočívadlá, čerpacie stanice, občerstvenie a ďalšie miesta na trase, napríklad mestá.

AKTUALIZÁCIE A POKRYTIE MAPY
AKTUALIZÁCIE A POKRYTIE MAPY

Táto navigácia obsahuje predinštalované mapy ulíc a aktualizácie máp Európy.

SLEDUJTE, ČO SA NACHÁDZA ZA VOZIDLOM
SLEDUJTE, ČO SA NACHÁDZA ZA VOZIDLOM

Po prepojení tejto navigácie s kompatibilnou zadnou kamerou Garmin (predáva sa samostatne) môžete ľahko vidieť vozidlá, chodcov a iné prekážky za vozidlom.

Prepojte zariadenia
pre lepšiu jazdu pomocou
aplikácie Garmin Drive™.

Garmin Vault
Získajte predplatné a uchovávajte svoje videá v uložisku Vault™ ešte dlhšie.
BC™ 40
Pozrite sa, čo sa nachádza za vaším vozidlom, pomocou parkovacej kamery Garmin.

© Copyright 2021, Garmin Authorised Distributor.